І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених02 Листопада 2017р.

Шановні колеги, студенти, аспіранти та молоді вчені!

Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ) спільно з кафедрою фінансів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (м. Харків) та кафедрою фінансів суб’єктів господарювання і страхування Тернопільського національного економічного університету (м. Тернопіль) запрошують Вас взяти участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами".

Участь у конференції – дистанційна, прийняття тез до 21 листопада 2017 р.

Більш детальна інформація в інформаційному буклеті.

З повагою, Оргкомітет конференції!

Контактні дані Оргкомітету:
03680, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська,   49-Г, 3 корпус ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
кафедра корпоративних фінансів і контролінгу (ауд. 075, 074)
Тел., факс: +38 (044) 371-62-32.

Відповідальні із загальних питань:
Іващенко Алла Іванівна
(м. Київ):         + 38 050 253 93 70