ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Корпоративні фінанси: проблеми та перспективи інноваційного розвитку»12 Жовтня 2018р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Корпоративні фінанси: проблеми та перспективи інноваційного розвитку», яка відбудеться 12 жовтня  в Києві на базі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу  та Інституту фінансового контролінгу, ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», за співпраці з Державною установою «Інститут економіки та прогнозування НАН України» (м. Київ), University of Constanz, corporate finance department (Germany), Институтом экономики Национальной академии наук Беларуси (Білорусь) Будемо раді бачити Вас в Києві 12 жовтня, обіцяємо цікаву та змістовну зустріч! Більш детальна інформація в інформаційному буклеті.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

LETTER OF INFORMATION