Вітаємо студентів ОПП "Фінанси" кафедри фінансів ім. Віктора Федосова факультету фінансів КНЕУ ім. Вадима Гетьмана з перемогою у фіналі студентського конкурсу бізнес-ідей IDEAFEST 2024!16 Травня 2024р.

16 травня 20204 р. у конференц-залі КНЕУ відбувся фінал студентського конкурсу бізнес-ідей IDEAFEST 2024, що проводився в рамках 91-ї щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України».
🏆Перше місце зайняла команда «Єдність краси» студентів 4 курсу освітньо-професійної програми «Фінанси» 💎кафедри фінансів ім. Віктора Федосова 💎факультету фінансів  💎КНЕУ ім. Вадима Гетьмана у складі Попереки ОлександраМатлаєвої Катерини
Ковальчука ДенисаКурсеітової Анастасії та Галайчук Дарʼї
Під менторством к.е.н., доц., доцента кафедри фінансів ім. Віктора Федосова Волковського Євгена Ігоровича команда розробила і
успішно представила бізнес ідею доступного салону краси в Україні
що має на меті покращення інклюзії
🤝 Бізнес ідея створення такого салону краси в Україні є надзвичайно важливою і актуальною, оскільки салон обслуговуватиме як жінок, так і чоловіків, з інвалідністю (а також без неї, що не менш важливо) та пропонуватиме робочі місця ветеранам бойових дій після ампутації, з ураженнями спинного мозку і не тільки. Цей унікальний проєкт не лише надасть якісні послуги з догляду за собою, але й створить доступне середовище, де співробітники з інвалідністю зможуть реалізувати свій потенціал. Таким чином, цей бізнес проект доведе, що інклюзія та рівні можливості сприяють створенню сильнішого та більш згуртованого суспільства.
🎉Вітаємо переможців, їх ментора, кафедру, факультет та наш рідний КНЕУ! 🍀Бажаємо успіхів у реалізації цієї бізнес-ідеї!

На прохання авторів проєкту додаємо довідник коректної термінології. Це важливо розповсюджувати, адже на таких маленьких змінах і усвідомлених будується наше майбутнє.