Фінансовий батл "Управління життєвим капіталом" за участі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та ДК "Партнер" в рамках ГЛОБАЛЬНОГО ТИЖНЯ ГРОШЕЙ28 Березня 2023р.

28 березня в Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана  за підтримки Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та його амбасадорів з фінансової грамотності, ГО «ДК «Партнер» в рамках Всесвітнього тижня грошей кафедра банківської справи та страхування факультету фінансів провели Всеукраїнський фінансовий батл «Управління життєвим капіталом».
Учасників привітали ректор КНЕУ імені Вадима Гетьмана Д. Лук’яненко, декан факультету фінансів Б. Стеценко, завідувач кафедри банківської справи та страхування Л. Примостка, начальник відділу фінансової просвіти О. Шніцер.
У фінансовому батлі взяли участь студенти Університету, Фахового економічного коледжу, учні школи  №149 м. Києва, школи №9 м. Бровари, шкіл Згурівської громади Київської обл.
Всеукраїнський фінансовий батл «Управління життєвим капіталом» став заходом, що об’єднав викладачів, студентів та учнів навколо проблем фінансової грамотності. Можна сміливо стверджувати, що переможцями стали усі учасники!
Велика подяка організаторам – кафедрі банківської справи та страхування, модератору – Стецюк Т.І., тренерам, амбасадорам з фінансової грамотності: Коваленко В., Мартинюк О., Коваленко І., Рузановій О., Воловській О., Касьяненко В.
Повний фотозвіт про подію: https://drive.google.com/drive/folders/1Yi7-ZjIY4UWhvQP_amR517BSO_4W_mfG?usp=share_link