Вітаємо студентів магістерської програми "Банківський менеджмент"30 Березня 2023р.

Вітаємо студентів магістерської програми "Банківський менеджмент" з успішним засвоєнням навчальної програми вибіркової дисципліни "Оцінка застави банківських кредитів " та отриманням Свідоцтва про проходження курсу "Оцінка нерухомих речей" від Українського товариства оцінювачів.

Надалі, студенти мають право на проходження стажування в консалтинговій компанії УВЕКОН і  отримання Кваліфікаційного свідоцтва оцінювача нерухомості від Фонду державного майна України.

Дякуємо партнерам за співпрацю та доценту Баріді Надії Петрівні за організацію сертифікації студентів та викладання  авторського курсу: Оцінка застави банківських кредитів