Науковий семінар кафедри страхування23 Листопада 2011р.

Студенти 4 курсу ФЕФ провели низку наукових досліджень, результатом яких, став 6.12.11.  науковий семінар «вдосконалення системи соціального страхування»  та публікація 6 статей.
Студенти 4 курсу ФЕФ: Милащенко Ю., Чернигевич О., Міхайленко Г., Рогулін І., Герасімова А., Медведева А. Ярош С., Літвінцев Р., Кравченко Г., Якимчук А.,Овсієнок А., Здоренко А., Брунько П., Кравченко А.,Шестпалов Є, Пономаренко О. Ковтуненко Г., Якименко О., Прима О., Обертан Д., Полякова К., Годімчук Є, Таранець К. Купрішвілі А. провели дослідження та виступили з ґрунтовними і змістовними доповідями.
На інтернет-порталі з управління якістю у розділі фінанси і страхування були опубліковані наступні статті (з статями можна ознайомитися клікнувши на назву):
Геронтологічні та демографічні фактори впливу на систему соціального страхування України
Ганна Міхайленко
  Система соціального страхування в мусульманських країнах.
Ольга Чернигевич
  Системи соціального страхування в Польщі та Румунії
Іван Рогулін
  Система соціального страхування в країнах БРІК
Анжеліка Медведева
  Психологічні проблеми відновлення в житті людини при втраті близьких, рідних.
Ганна Кравченко
  Товариства взаємного страхування (ТВС).
Вероніка Здоренко
Причини тіньової економіки України.
Роман Літвінцев.