Відбувся день відкритих дверей факультету фінансів21 Лютого 2023р.

🎉21 лютого 2023 року на факультеті фінансів успішно пройшов День відкритих дверей.

Понад 100 присутніх, цікаві виступи, презентації, багато корисної інформації, питань та відповідей!

💎Зустріч розпочали - декан факультету фінансів, д.е.н., проф., професор кафедри фінансів імені Віктора Федосова - Стеценко Богдан Станіславович та заступник декана факультету фінансів, к.е.н., доц., доцент кафедри фінансів імені Віктора Федосова - Завистовська Ганна Іполитівна.

Основні моменти вступної кампанії 2023 року висвітлив представник приймальної комісії – к.е.н., доц. Поплюйко Андрій Миколайович, який також, разом із деканом факультету відповів на всі питання присутніх на заході абітурієнтів.

Далі гості Дня відкритих дверей ознайомилися з презентаціями освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті ФІНАНСІВ:

- Державні фінанси та митна справа;

- Цифрові технології фінансових ринків;

- Інвестиційний менеджмент;

- Корпоративні фінанси;

- Банківський бізнес;

- Управління фінансовим бізнесом.

Кожна з трьох випускових кафедр факультету цьогоріч пропонує по дві бакалаврські освітні програми для вступу на 1 курс навчання.

Кафедра фінансів імені Віктора Федосова представляла освітньо-професійні бакалаврські програми:

✅«Державні фінанси та митна справа» (гарант - Пислиця Анна Віталіївна, к.е.н., доц., доцент кафедри фінансів імені Віктора Федосова, відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри);

✅«Цифрові технології фінансових ринків» (гарант - Дегтярьова Наталія Володимирівна, к.е.н., доц., професор кафедри фінансів імені Віктора Федосова, заступник завідувача кафедри).

💎Вступне слово на початку презентації сказав завідувач кафедри фінансів імені Віктора Федосова - д.е.н., проф. Опарін Валерій Михайлович.

Кафедра корпоративних фінансів та контролінгу, яку представляла к.е.н., доц., доцент кафедри Тимошенко Ірина Павлівна, презентувала освітньо-професійні бакалаврські програми:

✅«Інвестиційний менеджмент» (гарант – Онікієнко Сергій Володимирович, д.е.н., проф., професор кафедри корпоративних фінансів та контролінгу);

✅«Корпоративні фінанси» (гарант – Іванець Ірина Василівна, к.е.н., доц., доцент кафедри корпоративних фінансів та контролінгу).

Кафедра банківської справи та страхування презентувала освітньо-професійні бакалаврські програми:

✅«Банківський бізнес» (гарант – Краснова Ірина Вікторівна, д.е.н., проф., професор кафедри банківської справи та страхування, заступник завідувача кафедри);

✅«Управління фінансовим бізнесом» (гарант – Івасів Ігор Богданович, д.е.н., проф., професор кафедри банківської справи та страхування).

Наприкінці заходу декан факультету фінансів – д.е.н., професор Стеценко Богдан Станіславович анонсував майбутні цікаві та актуальні зустрічі з абітурієнтами, батьками та закладами освіти.

До зустрічі на факультеті фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана!

Ми чекаємо на Вас!