Факультет Фінансів успішно провів День відкритих дверей для майбутніх магістрів02 Травня 2023р.

🎉27 квітня 2023 року Факультет Фінансів КНЕУ ім.В.Гетьмана успішно провів  День відкритих дверей для майбутніх магістрів в рамках загальноуніверситетського тижня Відкритих дверей.

Понад 70 присутніх, цікаві виступи, презентації, багато корисної інформації, питань та відповідей!

💎Зустріч розпочали - декан факультету фінансів, д.е.н., проф., професор кафедри фінансів імені Віктора Федосова - Стеценко Богдан Станіславович та заступник декана факультету фінансів, к.е.н., доц., доцент кафедри фінансів імені Віктора Федосова - Завистовська Ганна Іполитівна.

Основні моменти вступної кампанії 2023 року висвітлив представник приймальної комісії – к.е.н., доц. Поплюйко Андрій Миколайович, який також, разом із деканом факультету відповів на всі питання присутніх на заході абітурієнтів.

Далі гості Дня відкритих дверей ознайомилися з презентаціями освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка фахівців на ФАКУЛЬТЕТІ ФІНАНСІВ:

- Фінанси;

- Митне адміністрування та посередництво;

- Банківський менеджмент;

- Страхування та фінансова безпека;

- Ризик-менеджмент фінансового бізнесу (заочна)

- Інвестиційний менеджмент;

- Фінансовий менеджмент і контролінг.

Відео заходу від 27.04.2023 р. з Дня відкритих дверей магістратура можна передивитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=lrPXUUnyTWA

До зустрічі на Факультеті Фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана!
Ми чекаємо на Вас!