Партнерство та взаємодія!27 Травня 2023р.

Фінансова грамотність важлива для всіх!
Сьогодні вона генерується шляхом навчання, набуття практичного досвіду та самоосвіти!
25.05.23 р у ФАХОВОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ КОЛЕДЖІ КНЕУ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА, за підтримки Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Діловий клуб "Партнер", Освітнього центру Я І МОЯ ШКОЛА, Факультет фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Кафедра банківської справи та страхування КНЕУ в рамках Національного проєкту з ФГ, профорієнтаційних заходів кафедри відбувся фінансовий батл «Управління життєвим капіталом»!
До проведення заходу долучилися досвідчені тренери, амбасадори з ФГ ФГВФО: Артем Захаров, Анастасія Гейло, Ірина Коростильова,
доцент кафедри банківської справи та страхування
Учасники заходу: здобувачі 1,2,3 курсу Економічного коледжу КНЕУ та учнів 9-х класів.
З вітальним словом виступили: директор коледжу - В. Марушевська;
декан факультету фінансів - Б. Стеценко;
заступник декана - С. Ходакевич!
📌П‘ять годин пролетіли як одна мить! Стартували на малому колі, цілі ставили на великому; дізнавались все більше про свої ресурси, можливості їх використання; часом помилялися та отримували фінансові уроки; вчилися змінювати фінансове мислення!