В рамках Відкритих дверей факультету фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана 6-7 квітня 2023 року доцентками Ганною Котіною та Мариною Степурою були проведені профорієнтаційні заходи в школах міста Києва.08 Квітня 2023р.

В рамках Відкритих дверей факультету фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана 6-7 квітня 2023 року доценткамиГанною Котіною та Мариною Степурою були проведені профорієнтаційні заходи в школах міста Києва. Заходи відбувалися за участю майбутніх абітурієнтів (випускників 9-11 класів), їх батьків, представників педагогічних колективів Гімназії № 153 та спеціалізованої школи № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов, студентів, які навчаються на денній формі з елементами дуальної освіти на Факультеті фінансів, а також студентів програм міжнародної мобільностіКНЕУ. З особливою цікавістю наші досвідчені викладачі поділилися сучасними освітніми продуктами кафедри фінансів імені Віктора Федосова нашого факультету, приділили увагу перевагам та особливостям освітніх програм «Державні фінанси та митна справа», «Інформаційні технології фінансових ринків», «Митна справа (3 курс на основі молодшого спеціаліста)», «Публічні фінанси (3 курс на основі молодшого спеціаліста)» та додатковим можливостям протягом навчання на цих програмах (дуальна освіта та міжнародна мобільність). Для більш близького знайомства зі спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування, наші колеги провели захоплюючий майстер-клас «Як зберегти та примножити», яким підкреслили важливість та цінність фінансової освіти в сучасному світі, та надали 8 цікавих порад, яким чином примножити власні статки.