Факультет фінансів

ІНТЕРАКТИВНА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ КНЕУ ІЗ ПАРТНЕРОМ KPMG, КЕРІВНИКОМ НАПРЯМКУ «КОРПОРАТИВНІ ФІНАНСИ»10 Вересня 2018р.

     У 2018 р. вперше в Україні в КНЕУ на магістерському та бакалаврському рівнях стартувала освітня програма «Корпоративні фінанси». Програма надає змогу амбітній та енергійній молоді отримати якісну фінансову освіту й збудувати успішну кар’єру першокласного фінансиста у сфері бізнесу. Характерною рисою програми є її прикладний характер. Тісний зв'язок із бізнесом став лейтмотивом першого дня навчання студентів «Корпфіну». Майбутні фахівці за спеціалізацією «Корпоративні фінанси» - це не лише фінансові директори (CFO), фінансові менеджери, контрóлери та аналітики, а й фінансові консультанти. Для з’ясування кар’єрних можливостей у сфері фінансового консалтингу кафедрою корпоративних фінансів і контролінгу була організована зустріч студентів першого та п’ятого курсів із керівником напрямку Corporate Finance, партнером KPMG – Дмитром Мусатовим.

     Із самого початку спікер, використовуючи інтерактивні технології, встановив feed-back із аудиторією. Результати опитування щодо інтересів, очікувань та базових знань студентів (у розрізі бакалаврського та магістерського рівнів) візуалізовувалися в онлайн-режимі. Один із першокурсників із захопленням відмітив: «Чудово, коли лектор одразу розуміє, що цікавить слухачів». Дмитро розкрив окремі професійні секрети успіху одного із глобальних лідерів у сфері фінансового консалтингу, у невимушеній формі відповів на численні питання, які лунали із вуст як студентів-магістрів, так і першокурсників.

     Студенти-магістри, які вже мають досвід подібних івентів, зазначили, що зустріч із представником глобальної компанії − це завжди можливість відчути культуру та атмосферу, що панують в ній. Партнер KPMG у цьому зв’язку наголосив, що на корпоративний стиль компанії  не вливають національні особливості країн, в яких здійснюється фінансовий консалтинг.

  

     За результатами івенту студенти отримали вичерпну інформацію щодо профілю майбутньої спеціальності та заряд мотивації для оволодіння знаннями та вміннями, необхідними для успішного фінансового менеджера, аналітика, консультанта. Для слухачів стало зрозумілим, «яким має бути фахівець з корпоративних фінансів в ідеалі». Зі слів студентів, «атмосфера зустрічі надихала майбутній авангард консалтингу на здобуття перемог та успіх у навчанні». Корпоративні чашки, які отримав кожен студент, будуть нагадувати про стратегічні орієнтири в навчанні за спеціалізацією «Corporate Finance».