Вітаємо призера Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» Харченко Євгена19 Квітня 2017р.

Вітаємо призера Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» Харченко Євгена, студента 5 курсу Фінансово-економічного факультету КНЕУ

Студент 5 курсу фінансово-економічного факультету за магістерською програмою  «Фінансовий менеджмент» Харченко Є.Ю. та його науковий керівник доцент Ушеренко С.В. прийняли участь у II етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади з  дисципліни «Фінансовий менеджмент, яка відбулася  06-07 квітня 2017 року у Луцькому національному університеті.  Приймали участь 126 учасників зі всієї України. Харченко Євген отримав диплом III ступеня (третє місце). ВІТАЄМО!!!