З Днем податківця України!02 Липня 2023р.

Вітаємо кафедру фінансів імені Віктора Федосова Факультету фінансів КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та всіх причетних до податкової справи! 💐
Десятиріччями кафедра готує успішних податківців,  студенти мають можливість проходити практику в органах Державної податкової служби, очільники структурних підрозділів податкової служби є стейкхолдерами освітніх програм, зокрема 🎓 "Державні фінанси та митна справа", 🎓"Фінанси". Багато випускників і викладачів мають досвід податкової роботи, також завжди раді науковому та освітньому співробітництву з податківцями України!
Тому у цей день бажаємо всім податківцям (і за записом у трудовій книжці, і за покликанням) міцного здоров’я, мирного неба над головою, злагоди, наснаги та благополуччя в усьому!