Результати щорічної наукової конференції КНЕУ "День науки"27 Квітня 2018р.

25 квітня відбулася щорічна наукова конференція КНЕУ "День науки". У першій половині дня конференцію розпочало пленарне засідання, яке відкрив ректор КНЕУ Д. Г. Лук'яненко.
На кафедрі фінансів відповідальний організатор, викладач Anna Zavistovskaya, провела круглий стіл "Інноваційна модель розвитку макрофінансової стабілізації в Україні", який включав у себе презентацію Макрофінансового напрямку досліджень та Податковий блок доповідей. Бажання взяти участь у обговореннях презентацій досліджень виявили більше 30-ти студентів, викладачі підтримували полеміку, а захід тривав до вечора.

Учасників конференції на кафедрі фінансів відзначили, за традицією, для подальшого заохочення до досліджень - книгами.