Організація науково-дослідної діяльності студентів22 Вересня 2011р.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Кафедрою фінансів активно запроваджується комплексний підхід до організації науково-дослідної діяльності студентів, який базується на послідовному розвитку їх здібностей до наукових досліджень шляхом роботи дискусійного клубу, наукових гуртків, відбору кращих студентських робіт для підготовки доповідей на студентських наукових конференціях, підготовки кращих студентів до участі в олімпіадах та відбору кращих дипломних робіт для подання на конкурс дипломних робіт.

У науково-дослідній роботі кафедри приймає активну участь велика кількість  студентів. В ході учбового процесу студенти залучаються до підготовки наукових робіт та доповідей з актуальних питань теорії і практики фінансів. Дослідження здійснюються студентами також в продовж підготовки курсових, магістерських робіт, а також під час проходження переддипломної практики.

Теоретичні ідеї, практичні рекомендації, наукові пошуки представників професорсько-викладацького складу кафедри фінансів сьогодні забезпечують значний розвиток методології викладання та активізації навчання студентів з метою підготовки конкурентноспроможних фахівців фінансової сфери. Ми прагнемо залучити найкращих, найталановитіших представників українського студентства для збагачення досвіду взаєморозуміння, активізації навчального процесу та розвитку фінансової думки. Організація студентської наукової роботи, співпраця з студентським активом, є надійним джерелом поповнення складу аспірантів та викладачів кафедри фінансів.

Основні види науково-дослідної роботи студентів, що проводиться на кафедрі:

• кафедра фінансів виступає ініціатором та організатором  щорічного проведення Всеукраїнської міжвузівської наукової студентської конференції, яка проводиться у березні. За ці роки в конференції приймали участь 339 студентів з різних університетів України. 23 березня 2012 року кафедрою фінансів буде проведено сьому Всеукраїнську міжвузівську наукову студентську конференцію  “ІННОВАЦІЇ У ФІНАНСОВІЙ СФЕРІ: СВІТОВИЙ ДОСВІД ТА ПЕСПЕКТИВИ УКРАЇНИ».
  • кафедрою забезпечується робота секції при проведенні щорічної студентської наукової конференції «Соціально-економічний розвиток України на початку XXI століття», що проводяться в квітні  в Київському національному економічному університеті імені  Вадима  Гетьмана. У роботі конференції традиційно виявляє бажання прийняти участь значна кількість студентів, тому кафедрою фінансів щорічно виділяється дві підсекції по направленнях податкових питань та державних фінасів.
  • відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади», щороку викладачами кафедри організовується та проводиться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси» та І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України».
  • відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт», комісією кафедри проводиться внутрішній відбір наукових студентських робіт серед студентів кафедри 4-5 курсів і найкращі роботи направляються на конкурс.
  • крім того, викладацьким колективом кафедри активно залучаються студенти до дискусійних клубів і наукових гуртків.

Шановні студенти якщо Ви бажаєте прийняти участь у науковій роботі звертайтесь на кафедру фінансів, або телефонуйте за т. 456-36-35.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті де Ви зможете отримати детальну інформацію про строки проведення конференцій, олімпіад і конкурсів з вимогами до них.

Сподіваємось на плідну співпрацю!