Відбувся урочистий випуск магістрів заочної та дистанційної форм навчання13 Березня 2024р.

💐🎓13 березня 2024 р. відбулось урочисте вручення дипломів магістрам заочної  та дистанційної форм навчання факультету фінансів, зокрема за освітньо-професійними програмами 💎«Фінанси» і 💎«Митне адміністрування та посередництво».
💐Лунали теплі привітання нашим випускникам та їх рідним, самі найкращі побажання,  а також сподівання подальших зустрічей і співпраці, адже кафедра фінансів імені Віктора Федосова факультету фінансів КНЕУ ім. В. Гетьмана за свою 118-річну історію виховала не одне покоління професійних і успішних фінансистів.
💫Запрошуємо наших випускників на навчання до аспірантури (PhD-рівень)! Будемо разом радіти Вашим професійним досягненням, чекатимемо Вас у майбутньому у ролі шановних запрошених гостей, стейхолдерів, роботодавців! Маємо надію побачити у цій урочистій залі в майбутньому в ролі наших випускників  Ваших друзів, рідних, дітей та онуків 😊.
💐 Щасливої Вам професійної  та життєвої дороги, наші дорогі випускники!
💐Окремо вітаємо Савченко Альону, яка отримала 🎓 диплом з відзнакою за освітньо-професійною програмою «Митне адміністрування та посередництво» та запрошення на навчання в аспірантурі 📚.
(На фото наша випускниця - Савченко Альона та заступник завідувача кафедри фінансів ім. Віктора Федосова - к.е.н., доц. Славкова Алла Аркадіївна).