Пам'яті Федосова Віктора Михайловича12 Квітня 2022р.

Сьогодні відбулося засідання кафедри фінансів імені Віктора Федосова присвячене пам’яті Видатної Людини, ім’я якої носить кафедра.

Рівно рік тому, 12 квітня 2021 року пішов з життя Федосов Віктор Михайлович – Заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана з 1976 року.

Упродовж багатьох років Віктор Михайлович Федосов був членом Ради НБУ і експертної Ради ВАК, радником Міністра фінансів, Голови податкової адміністрації, Голови КРУ, Голови державної комісії з цінних паперів і фондового ринку, був у складі редколегій трьох фахових журналів і наукового збірника КНЕУ.

Віктор Михайлович був Головою спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських і докторських дисертацій.

Видатний професор нагороджений відзнакою Президента України «Орденом за заслуги» І, ІІ і ІІІ-го ступенів, премією за наукові досягнення Академії наук вищої школи України, орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Фінансова та наукова спільнота України сьогодні згадує свого Батька і Фундатора, який 58 років життя віддав навчанню та вихованню декількох поколінь фахівців фінансової, банківської та страхової справи, науковців і вчених. Віктор Михайлович дуже любив і поважав студентів, саме він наполіг і багато років підтримував проведення саме безкоштовної студентської міжнародної конференції, де молоді люди могли обмінюватися думками та спробувати себе у науці.

Ми згадуємо Віктора Михайловича як мудрого, людяного та порядного керівника, який відкривав молоді невичерпну силу знань, мав гнучкість і варіативність мислення, вчив розпізнавати добро і зло, давав мудрі життєві поради. Віктор Михайлович попри те, що був суворим до непрофесійності, дуже піклувався і оберігав свій колектив.

За роки довгої діяльності Віктор Михайлович виховав не одне покоління, щедро засіваючи зерна мудрості в душі молодих колег. Гідні плоди його натхненої праці ще довго проростатимуть світлою пам’яттю у людських серцях.

Любимо.

Пам’ятаємо.

Сумуємо.

Колектив кафедри фінансів імені Віктора ФедосоваКНЕУ імені Вадима Гетьмана.