Відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні проблеми економіки та фінансів"29 Жовтня 2020р.

28 жовтня відбулася щорічна традиційна Міжнародна конференція студентів та молодих вчених, організована вченими кафедри фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана за підтримки Ради молодих вчених та Наукового студентського товариства КНЕУ. Гостями конференції з-за кордону традиційно були вчені з Німеччини та Польщі - молоді дослідники та їхні керівники-професори.
       Конференція цього року проводилася онлайн. Незвичний формат не завадив провести три секції, одна з яких англомовна, та надав додаткову можливість зацікавленим учасників прослухати доповідачів з різних секцій.
       Кілька знімків з урочистого відкриття та з англомовної (також традиційної) секції конференції.