Наукова студентська робота на конференціях - Секція № 105 Листопада 2018р.

"Україномовна секція Міжнародного семінару-конференції 30.10.2018 Засідання Секції № 1 конференції відбувалося за участі: Модератор: Рудик Н.В. Члени комісії: Бенч Л.Я. Парандій О. В. Пислиця А.В. За результатами засідання 1-ше місце отримала доповідь на тему: "СУЧАСНИЙ СТАН ФІНАНСУВАННЯ СУБСИДІЙ НАСЕЛЕННЯ", студентки 3 курсу Дзюменко Олени, економічний факультет, Національний університет біоресурсів і природокористування України. За цікаву презентацію дослідження отримала відзнаку доповідь "СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ" студенток 2 курсу Бутенко Катерини та Потапчук Анни, факультет міжнародної економіки і менеджменту, ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана" За яскраву презентацію дослідження нагороджена доповідь "ВІЙСЬКОВИЙ ЗБІР І ЙОГО ПЕРЕКОСИ В УКРАЇНІ" Богомаза Ростислава, 3 курс, студент, факультет фінансів, ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана".