Відбулася відкрита онлайн-лекція Голови НКЦПФР Руслана Магомедова05 Вересня 2023р.

Для здобувачів ОПП «Цифрові технології фінансових ринків» 1 та 2 років навчання 04.09.2023 р. відбулася відкрита онлайн-лекція з представником роботодавців,  Головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), – Русланом Магомедовим.
На зустрічі також були присутні: декан факультету фінансів – Стеценко Богдан Станіславович, керівник проєктної групи (гарант) ОПП –  Дегтярьова Наталія Володимирівна, члени проєктної групи, викладачі кафедри фінансів імені Віктора Федосова.
Голова  НКЦПФР розповів про  новації законодавства та розвиток цифрових технологій на фінансовому ринку України. Учасники зустрічі долучилися до обговорення, всі охочі мали змогу поставити запитання, на які Голова НКЦПФР дав змістовні та вичерпні відповіді.
Дякуємо всім присутнім за участь!