Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції04 Листопада 2019р.

У роботі нашої традиційної Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні питання економіки та фінансів», яка відбулася 30 жовтня в головному корпусі університету, учасниками були студенти та дослідники кількох країн.

Упродовж робочих зустрічей при підготовці конференції триває поглиблення співпраці з університетом Бремена, зокрема йде мова про додаткову магістерську програму та подвійні дипломи, з обміном студентами магістратури кафедри фінансів між університетами.

Завідувач кафедри фінансів В.М. Федосов наголосив у вітальному слові: «Останні п’ять років ми ефективно співпрацюємо з колегами, друзями з Німеччини, професором Університету міста Бремен Андре Хайнеманном. Спільні програми передбачають обмін та навчання студентів, а це можливість краще зрозуміти внутрішній світ фінансів, тенденції глобального ринку».

Робочими мовами конференції були українська та англійська, тому працювали 4 секції: україномовна та англомовна із загальної проблематики фінансів, україномовна з фіскальних питань та україномовна з проблематики фінансових ринків.

Серед тем: перспективи використання блокчейн-технологій, застосування систем штучного інтелекту у фінансовій сфері, обов’язкове медичне страхування; перспективи розвитку зелених облігацій; способи та інструменти перерозподілу публічних фінансів.

Доценти кафедри фінансів, голова ради молодих вчених Ганна Котіна та голова наукового товариства студентів, аспірантів та докторантів Марина Степура нагородили учасників конференції відзнаками.