Практика студентів магістрів та бакалаврів12 Жовтня 2021р.

Проходження практики нашими студентами на бакалавраті та магістратурі гарантують освітні програми кафедри.
Кафедра забезпечує практикантів місцями на базах практики у випадку, якщо студент сам не обрав собі базу практики. Студенти пишуть заяви за бажаними напрямами практики, від яких потім буде залежати і тематика їхніх кваліфікаційних робіт.
Також студент може принести заяву із підтвердженням тієї бази практики у столиці та регіонах, яка зголоситься його прийняти - тоді він проходитиме практику на "власній" базі.
У практикантів два керівника практики - від розпорядника коштів бюджету (фінансового органу) або підприємства, і від університету.
Розподіл баз практики провадиться за заявами студентів бакалаврату та магістратури, у яких вони вказують бажані напрями. В залежності від баз практики формулюється тема кваліфікаційної роботи бакалавра чи магістра, при її написанні використовуються дані та консультації з баз практики. Практика на магістратурі проходить з відривом від навчання, тобто під час практики і написання кваліфікаційної роботи магістра занять не передбачено (проміжний тренінг як підтримку для написання роботи не рахуємо, тим більше офіційно він у карантинні часи має проходити онлайн).
Пропонуємо кілька фото студентів на наше прохання з практики у органах Аудиторської служби України, Казначейської служби України, Податкової служби України, Міністерства фінансів України.