Вітаємо зі святом усіх причетних до митної справи та до контрольно-ревізійної служби!26 Січня 2024р.

Кафедра фінансів імені Віктора Федосова вітає всіх причетних до митної справи та до контрольно-ревізійної служби (нині Державної аудиторської служби України) - з професійним святом!

Десятиріччями наша кафедра готує успішних фахівців і для органів контрольно-ревізійної служби України, і для митної служби.

Наші студенти мають можливість проходити практику в органах Державної митної  служби Україні та в органах  Державної аудиторської служби України.

Багато наших випускників і викладачів мають відповідний професійний досвід роботи.

Також завжди раді науковому та освітньому співробітництву з митниками, ревізорами та аудиторами!

Бажаємо всім причетним до цих професійних свят (і за записом у трудовій книжці, і за покликанням) міцного здоров’я, Миру!, злагоди, наснаги та благополуччя в усьому!