На цьому тижні мали низку актуальних, прекрасних та корисних заходів.08 Квітня 2023р.

На цьому тижні мали низку актуальних, прекрасних та корисних заходів. Серед них: ChatGPT вражаюче швидко ввірвався в тредни інформаційного простору. 06 квітня 2023 рокув рамках наукового гуртка “Кроки фінансиста START-UPв адмініструванні” був проведний відкритий лекторій з питань “Що ми маємо знати про GPTу квітні 2023?”. Керівник напряму CRMв банку Sense Bank Олександр Філін поділився експертним досвідом щодо використання чату GPTв буденній та професійній діяльності.

На лекторії “Що ми маємо знати про GPT у квітні 2023?” учасники дізнались: що таке ChatGPT, як він працює, що вміє робити, а що ні та як правильно з ним спілкуватись. Олександр Філін розповів про його здібності в листуваннях, пошуку інформації щодо систем оподаткування, програмуванні, написанні наукових статей, створенні контент-планів, організації дозвілля, плануванні тренувань та навіть кулінарії. Що можна делегувати Chat-у, а в чому на нього покладатися не варто? Що з цього гучні заголовки, що варте уваги, а що доведеться врахувати в плануванні свого майбутнього? Беззаперечний факт - щоб залишатися актуальним, треба вміти отримувати користь від цих технологій.

Модератором та керівником гуртку та лекторію була к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. В.Федосова Наталія Рудик. На лекторії були присутні студенти Киїівського національного економічного університету імені В.Гетьмана, абітурієнти, слухачі грутка, викладачі кафедри фінансів ім. В.Федосова, практики в сфері фінансів та бізнесу. Дякуємо за активність наших учасників та спікеру.

До зустрічі на наступних заходах!