Вітання з успішним захистом дисертації!06 Вересня 2023р.

Вітання з успішним захистом дисертації!

6 вересня 2023 року, на засіданні Разової спеціалізованої вченої ради у приміщенні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана було проведено захист дисертації Кондро Павла Володимировича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 072 на тему: «Боргова безпека: механізми забезпечення та формування фінансової стійкості держави» (науковий керівник – к.е.н., доц. Хлівний Володимир Кирилович).
Опонентами виступили відомі вчені-фінансисти - Варналій Захарій Степанович, д.е.н., професор, професор кафедри фінансів, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Дропа Ярослав Богданович, д.е.н., професор, професор кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, Львівський національний університет імені Івана Франка.
Участь в роботі Ради взяли члени кафедри фінансів імені Віктора Федосова:  к.е.н., доц. Бенч Лілія Ярославівна, д.е.н., проф., завідувач кафедри фінасів імені Віктора Федосова Буряченко Андрій Євгенович, к.е.н., доц. Захожай Костянтин Валерійович та д.е.н., проф., декан факультету фінансів Стеценко Богдан Станіславович.
Під час проведення захисту відбулася цікава дискусія з питань, присвячених механізмам забезпечення боргової безпеки та формуванню фінансової стійкості України. Голосування щодо присудження наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 072 було одностайним – всі Члени ради ЗА.
       Дякуємо всім учасникам засідання за роботу, а дисертанта вітаємо з успішних захистом дисертації і бажаємо подальших успіхів!