Вітання з успішним захистом дисертації!19 Вересня 2023р.

9 вересня 2023 року на засіданні Разової спеціалізованої вченої ради у приміщенні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана було проведено захист дисертації аспірантки кафедри фінансів імені Віктора Федосова - Солопенко Тетяни Василівни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 072 на тему: "Програмно-цільове бюджетування у системі макрофінансового управління" (💎науковий керівник - к.е.н., доцент Жибер Тетяна Василівна).
💎Опонентами виступили відомі вчені-фінансисти - Лободіна Зоряна Миколаївна, д.е.н., професор, професорка кафедри фінансів імені С.І. Юрія, Західноукраїнський національний університет (м. Тернопіль) та Чеберяко Оксана Вікторівна, д.і.н., к.е.н., професор, професорка кафедри фінансів, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
💎Рецензентами були кандидати економічних наук, доценти, доценти кафедри фінансів імені Віктора Федосова - Захожай Костянтин Валерійович та Рудик Наталія Василівна.
Під час проведення захисту відбулася цікава дискусія з питань, присвячених впорядкуванню управління публічними фінансовими ресурсами за цілями за допомогою програм.

💐  Дякуємо всім учасникам засідання за роботу, а дисертантку вітаємо з успішних захистом дисертації і бажаємо подальших успіхів!