Захист звітів з практики бакалаврів25 Травня 2021р.

24 травня студенти бакалаври захищали свої звіти за результатами проходження практики. Практика, окрім знайомства з практичною сферою, на яку націлена наша ОПП "Фінанси", а надалі "Публічні фінанси", забезпечує студентів даними та можливістю апробації дослідницьких гіпотез кваліфікаційної роботи.
Кваліфікаційна робота бакалавра (колишній диплом) не вирізняється значним дослідницьким компонентом, у ній студенти більше показують спроможність працювати з даними та критично переосмислювати наукові публікації. І практика дозволяє сумістити написане у статтях та реальність.
Попри пандемію, якусь частину відвідувань було забезпечено, але у безкарантинні часи студенти відвідують практику кілька місяців.
ОПП кафедри фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана вирізняються тим, що забезпечують студентів гарантованими місцями практики. Разом з тим, студент може принести заяву на власне місце практики.