Факультет фінансів

02.05.2024 Щорічна науково-практична конференція студентів та дослідників Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана02 Травня 2024р.

Шановні студенти, шановні колеги!

 

запрошуємо Вас взяти участь у  щорічній науково-практичній конференції студентів та дослідників  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ)!

 

Наукове товариство та кафедра фінансів імені Віктора Федосова Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) у тісній співпраці з Університетом м. Бремен (UB), факультетом бізнесу та економіки запрошують студентів та науковців взяти участь у  щорічній науково-практичній конференції студентів та дослідників “ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ: НАЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ТА НАПРЯМИ ФІНАНСУВАННЯ» (02 травня 2024 року)

International students and researchers scientific conference

“RECOVERY OF UKRAINE'S ECONOMY: TIMELY OPPORTUNITIES AND CHANNELS OF FINANCING”

(MAY 02, 2024) яка відбудеться очно / онлайн у

 

Четвер, 2 травня 2024 року

13.00 - 15.00 

WiWi 2 F4090 / Zoom

 

Zoom-link for participants from Ukraine: https://uni-bremen.zoom-x.de/j/6599997175?pwd=U1lWL0Q1bjVvNXUzeVZmcUY3V01NQT09 Meeting ID: 659 999 7175

Passcode: 12345

 

Програма заходу додається

 

Метою таких щорічних наукових заходів є створення студентського нетворкінгу для обміну власним баченням, ідеями, креативними підходами та результатами досліджень з актуальних питань. Наразі проведення конференцій є надзвичайно важливим не лише для реалізації творчого потенціалу студентів, але й для підтримки та розвитку української вищої освіти.

 

Щорічна студентська конференція вже пʼятий раз поспіль проходить у гібридному форматі на базі Університету м. Бремен у дуже складний для України час завдяки значній підтримці професора департаменту федеральних та регіональних фінансових відносин, д.е.н. Андре В. Хайнемана.

 

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!