Факультет фінансів

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції09 Листопада 2023р.

Шановні студенти, шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічній науково-практичній конференції студентів та дослідників Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ)!

Наукове товариство та кафедра фінансів імені Віктора Федосова Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) у тісній співпраці з Університетом м. Бремен (UB), факультетом бізнесу та економіки запрошують студентів та науковців взяти участь у щорічній науково-практичній конференції студентів та дослідників "Сучасні питання економіки та фінансів: глобальні виклики та тренди", яка відбудеться очно / онлайн у 

четвер, 9 листопада 2023 року 13.00 - 15.00 WiWi 1 A 1070 / Zoom

Zoom-покликання:

https://uni-bremen.zoom.us/j/6599997175?pwd=U1lWL0Q1bjVvNXUzeVZmcUY3V01NQT09

ID: 659 999 7175

Code: 12345

Програма заходу додається (укр., англ.)

Метою таких щорічних наукових заходів є створення студентського нетворкінгу для обміну власним баченням, ідеями, креативними підходами та результатами досліджень з актуальних питань. Наразі проведення конференцій є надзвичайно важливим не лише для реалізації творчого потенціалу студентів, але й для підтримки та розвитку української вищої освіти.

Щорічна студентська конференція вже вчетверте проходить у гібридному форматі на базі Університету м. Бремен у дуже складний для України час завдяки значній підтримці професора департаменту федеральних та регіональних фінансових відносин, д.е.н. Андре В. Хайнемана.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!