ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 27 червня 2024 року (засідання відбулося в онлайн форматі)27 Червня 2024р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 30

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнано виконання рішень Вченої ради факультету фінансів Університету від 28травня2024 р. у повному обсязі.
  2. Обговорено рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Вирішено інформацію прийняти до відома та до виконання.
  3. Заслухано завідувачів кафедр факультету фінансів зі звітами про результати роботи їх кафедр у 2023-2024 навчальному році та готовність до нового навчального року. Декан факультету фінансів проінформував про огляд кафедр факультету фінансів. Інформацію прийняли до відома.
  4.  Обговорені результати успішності студентів 1-3 курсів факультету фінансів у 2 семестрі 2023/2024 навчального року. Інформацію прийняли до відома.
  5. Обговорені результати атестації бакалаврів денної, заочної та дистанційної форм навчання по всім освітнім програмам факультету фінансів. Вирішено інформацію прийняти до відома.
  6. Обговорено інформацію декана факультету фінансів щодо підготовки до акредитації освітньо-професійних програм факультету фінансів. Вирішено інформацію прийняти до виконання.
  7. Заслухано інформацію про результати діяльності за міжнародним проєктом (програми) Erasmus-EDU-2022-CBHE-STRAND-2 DEFEP «Distance Educationfor Future:  best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» («Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці») № 101083143 (Грантова угода від 12.12.2022 № 101083143 – DEFEP, Угода про партнерство від 26.06.2023 № 101083143 – DEFEP– 11) за період з 01.01.2024 р. по 30.06.2024 р. Вирішено інформацію прийняти до відома.
  8. Визнано результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, а саме: д.е.н., завідувача кафедри фінансів імені Віктора Федосова Буряченка Андрія Євгеновича; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Бороденко Тетяни Миколаївни; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Волковського Євгена Ігоровича; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Славкової Алли Аркадіївни; д.е.н., професора кафедри фінансів імені Віктора Федосова Тимченко Олени Миколаївни; доцента кафедри банківської справи та страхування, к.е.н., доцента Димніч Ольги Володимирівни;  завідувачки кафедри банківської справи та страхування, д.е.н., професора Примостки Людмили Олександрівни; доцента кафедри банківської справи та страхування, д.е.н., професора Краснової Ірини Вікторівни; доцента кафедри банківської справи та страхування, к.е.н., доцента Шевалдіної Валентини Геннадіївни; професора кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Іващенко Алли Іванівни; доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Лубковського Сергія Анатолійовича; доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Ковбаси Владислава Андрійовича.
  9. Вирішено внести зміни до складу проєктної групи  освітньо-професійної програми «Ризик-менеджмент фінансового бізнесу» підготовки здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» галузі знань 07 «Управління та адміністрування», погодити такий склад проєктної групи: Керівник проєктної групи (гарант): Охрименко Ірина Борисівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Члени проектної групи: Аржевітін Станіслав Михайлович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; Білошапка Вікторія Степанівна, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; Чуб Павло Михайлович, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; Ходакевич Сергій Іванович, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  10. Заслухано інформацію секретаря Вченої ради факультету фінансів щодо проєкту Плану роботи ВР ФФ на 2024/2025 навчальний рік. Вирішено: до 30.06.2024 р. надіслати секретарю вченої ради факультету зауваження та пропозиції щодо проєкту Плану роботи ВР ФФ на 2024/2025 навчальний рік.