Співпраця з Бременським університетом продовжується!21 Березня 2023р.

Зарубіжне стажування завершилось, але співпраця і обмін досвідом - продовжується. За результатами стажування доцентки Баріди Надії Петрівни, що відбулось з 1 вересня по 31 грудня 2022 рр. у Бременському університеті (місто Бремен, Німеччина), значно розширено коло професійної комунікації та співпраці із професорами Німеччини. Зокрема, Баріда Н.П., взяла участь 9.03.2023 р. у вебінарі на тему "Інфляція в Європі: еволюція, способи регулювання та виклики", де ключовим доповідачем виступив професор Бременського університету, доктор, Рудольф Хіккель. Професор поділився своїми великими науковими здобутками та ґрунтовним поглядом на передумови проблеми інфляції в Європі; економічні виклики, які зумовлює інфляція; окреслив способи антиінфляційного регулювання в Німеччині та Єврозоні.
Отримані зняння дуже корисні для подальшого дослідження монетарного регулювання інфляції в Україні в контексті євроінтеграції, а також для викладання навчальної дисципліни рівня PhD "Монетарна економіка".