Підписано Меморандум про партнерство30 Червня 2023р.

Підписано Меморандум про партнерство зі Старобільською районною державною адміністрацією.
29.06.2023 року  Дмитро Лук'яненко, в.о. ректора КНЕУ та  Голова Старобільської РДА Володимир Череватий скріпили підписами відповідний документ✅
Наш університет запропонував партнерство та допомогу у написанні дієвого плану відновлення Старобільського району, складанні проєктів на фінансування донорських організацій, залученні експертів для роботи гуманітарного хабу. Вагомим напрямком співпраці планується  навчання та підвищення кваліфікації працівників РДА, виходячи з того, що колектив адміністрації після 24 лютого майже повністю оновився.
Підписанню Меморандуму передувала узгоджувальна зустріч, на якій представники КНЕУ, а саме проректорка з наукової роботи Лариса Антонюк та професорка кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Тетяна Майорова обговорили з шановними гостями план та деталі співпраці.

Бажаємо швидкого відновлення постраждалих від війни територій! Раді долучитися до суспільно-вагомої справи!