Кафедра менеджменту банківської діяльності вітає переможця та учасників Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа»!12 Квітня 2017р.

Колектив кафедри менеджменту банківської діяльності вітає студентку 4 курсу ФЕФ (група КРД-406) Бричку Соломію Миколаївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа» (сезон 2016/2017) та бажає їй міцного здоров’я, відмінних успіхів у навчанні та ефективного кар’єрного зростання!

Конкурсна робота та презентація Брички С.М. на тему: «Модель банківського бізнесу в умовах негативних відсоткових ставок»  (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри Нікітін А.В.)  була визнана кращою серед 21 наукової студентської роботи, що були презентовані на ІІ етапі конкурсу 7 квітня 2017 року. Бричка С.М. отримала диплом переможця, золоту медаль, цінний подарунок та право позачергової публікації результатів свого дослідження у збірнику наукових праць «Молодіжний науковий диспут» ХННІ ДВНЗ «УБС». Колектив кафедри менеджменту банківської діяльності пишається досягненням Соломії та сподівається на її подальшу плідну кар’єру в науковій сфері.

Крім того, колектив кафедри  вітає студентів 4 курсу Скрипченко Катерину Геннадіївну (КРД-404, науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри Осадчий Є.С.) та Примачик Альону Романівну  (КРД-401, науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри банківської справи Охрименко І.Б.) з отриманням грамот учасників конкурсу та щиро дякує їм за роботу та за достойне представництво ФЕФ КНЕУ. Сподіваємось на подальшу активну участь у конкурсі небайдужих до наукової роботи студентів фінансово-економічного факультету, в першу чергу – спеціалізації «Банківська справа».

довідково:

Всеукраїнський конкур  студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа» проведено у 2016/2017 р.р. на підставі Наказу МОНУ №1266 від 20.10.2016 р. на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ  «Університет банківської справи» (ХННІ ДВНЗ «УБС»). Галузева конкурсна комісія діяла на підставі Наказу по ДВНЗ «УБС» від 15 листопада №454-од. За результатами конкурсу 2 студенти отримало дипломи переможців І ступеня, 3 студенти отримало дипломи ІІ ступеня,  9 студентів отримало дипломи ІІІ ступеня, 10 студентів отримало заохочувальні дипломи ДВНЗ «УБС» та 22 студенти рекомендовано до нагородження грамотами учасника конкурсу.