Запрошуємо до участі у Всеукраїнському тестуванні з фінансової грамотності для дорослого населення!03 Жовтня 2024р.

🎉 Святкуємо 100-річчя Всесвітнього дня заощаджень разом! Ця подія відзначається в Україні щорічно 31 жовтня. Кафедра банківської справи та страхування у співпраці з Національним банком України пропонує унікальну можливість перевірити та покращити свої фінансові знання.

🔍 Що вас очікує?
  • 🧩 20 запитань, що відображають реальні фінансові ситуації.
  • 📖 Персональна підбірка статей для поглиблення знань після проходження тестування.
  • 🎯 Навчальний формат, що моделює життєві ситуації та надає практичні рекомендації.

⚠️ Важливо!
Це не олімпіада і не змагання – це формат самоперевірки. Ви можете поділитися своїми результатами в соцмережах за бажанням, але це не є обов'язковим.

🗓️ Що варто знати?
  • Тривалість тестування: 31 жовтня – 10 листопада 2024 року.
  • Цільова аудиторія: всі бажаючі віком від 18 років.
  • Формат: онлайн на сайті «Гаразд».
  • Старт тестування: 31 жовтня 2024 року.
🚀 Як долучитися?
  • Учасникам тестування реєстрація не потрібна. Просто заходьте на сайт «Гаразд» у зазначений період і проходьте тест.
  • Викладачі, які хочуть залучити своїх студентів, можуть зареєструватися за посиланням: 👉 https://cutt.ly/BeTAeqYr. Зареєстровані викладачі стануть амбасадорами фінансової грамотності та отримають персональні подяки від Національного банку України. 🎓

🤝 Приєднуйтесь до важливої ініціативи з підвищення фінансової грамотності в Україні!

📩 За додатковою інформацією звертайтеся на електронну адресу кафедри: kbss@kneu.edu.ua

Не пропустіть шанс стати фінансово обізнанішими! 💰