Факультет фінансів

Події

 • 10 Червня 2019

  Фінальний етап наукового конкурсу серед студентів – відбувся!

  Шостого червня 2019 року на факультеті фінансів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся  другий, заключний, тур Шостого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку". Конкурс проведений на підставі діючого Положення та Наказу КНЕУ №1046 від 28.12.2018 р. і складався з двох етапів (турів). Електронні версії робіт надсилались в оргкомітет протягом січня-березня 2019 року. На першому турі – члени журі дистанційно рецензували роботи та обрали кращі для очної презентації на другому турі. До другого туру було допущено 14 робіт, що були підготовлені 17 студентами з 10 провідних вишів України. Відкрила роботу конференцій конкурсу голова оргкомітету конкурсу, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Людмила Примостка – коротким історичним екскурсом про конкурс, що проводиться щорічно з 2013 року, подякою за участь у конкурсі та побажанням успіхів всім учасникам. Секретар оргкомітету, к.е.н., доцент кафедри банківської справи КНЕУ Владислав Лавренюк – оголосив готовність учасників до роботи і конкурс розпочався.
 • 24 Травня 2019

  Пішов з життя Мороз Анатолій Миколайович

  Кафедра банківської справи з сумом повідомляє,що 24.05.2019 року пішов з життя доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки, багаторічний завідувач кафедри банківської справи. Народився Анатолій Миколайович 30 травня 1939, м. Анапа, Краснодарський край. Закінчив Одеський кредитно-економічний інститут (1966). Працював у системі Держбанку СРСР. Без відриву від виробництва закінчив аспірантуру при Київському інституті народного господарства і у 1971 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Удосконалення кредитування важкої промисловості у зв'язку з господарською реформою". Від 1973 року працює у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», тривалий час очолював кафедру банківської справи (1993—2015). У 1983 році захистив докторську дисертацію на тему «Проблеми кредитних відносин Держбанку з промисловістю», з 1986 року — професор. Ми завжди будемо пам’ятати Вас, дорогий Анатолій Миколайович! Прощання з Анатолієм Миколайовичем відбудеться 25 травня з 10:00 за адресою: вул Петра Запорожця 26.
 • 22 Травня 2019

  Позднишев Євген В’ячеславович захистив докторську дисертацію на тему: «Соціально-психологічні основи формування іміджу суб’єктів спортивної діяльності»

  Позднишев Євген В’ячеславович захистив докторську дисертацію на тему: «Соціально-психологічні основи формування іміджу суб’єктів спортивної діяльності». Захист дисертації відбувся 15 травня 2019 р. в Інституті психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Спеціальність 19.00.05 - соціальна психологія; психологія соціальної роботи На захисті дисертації був присутній Олекса?ндр Олекса?ндрович У?сик (нар. 17 січня 1987, Сімферополь) — професійний український боксер. Абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі (версії WBO (2016 — н.ч.), WBC (2018 — н.ч.), IBF (2018 — н.ч.), WBA (Super) (2018 — н.ч.), The Ring (2018 — н.ч.), олімпійський чемпіон (2012), чемпіон світу (2011), чемпіон Європи (2008), багаторазовий чемпіон України.
 • 14 Травня 2019

  Кращі студенти прийняли участь в роботі секцій кафедри на щорічній студентській конференції КНЕУ.

  14 травня 2019 р. в рамках 86-ї наукової студентської конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти» на кафедрі банківської справи одночасно відбулось засідання двох платформ (секцій). Під час роботи платформи «Гроші і банки в інноваційній економіці», модераторами якої виступили викладачі кафедри банківської справи професор Вікторія Білошапка та доцент Надія Циганова,  активну участь взяли 19 студентів і 5 викладачів кафедри.
 • 07 Травня 2019

  Інновації як основа сучасної викладацької роботи

  Від самого початку започаткування моніторингу результатів інноваційної діяльності кафедр та науково-педагогічних працівників КНЕУ кафедра банківської справи ніколи не пасла задніх, навіть не пасла середніх – а завжди кафедра та її викладачі займали місця в ТОП-5 за результатами такого моніторингу.   2018 рік продовжує позитивну історію добрих результатів кафедри. Так кафедра банківської справи зайняла 4 місце серед всіх кафедр, Аржевітін Станіслав Михайлович – 3 місце серед професорів, Кривонос Андрій Олексійович – 1 місце серед старших викладачів, Стрільчук Юлія Ігорівна – 5 місце серед асистентів.  
 • 02 Травня 2019

  Результати першого туру Другого Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей та банківської справи

  21 квітня 2019 року добіг кінця 1 тур Конкурсу, у якому, за двома напрямами – Віртуальна економічна гра «Стратегія банку на рику фінансових послуг» і Конкурс творчих презентацій, прийняли участь майже 300 учнів шкіл і коледжів зі всієї України.
 • 23 Квітня 2019

  Всеукраїнська науково-практична конференція-форум «Цифрова трансформація банків в Україні»

  Шановні Колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції-форумі  «Цифрова трансформація банків в Україні». Конференція-Форум відбудеться 23 травня 2019 р. у головному корпусі КНЕУ імені Вадима Гетьмана за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 54/1. 
 • 18 Квітня 2019

  Проведено лекцію провідним фахівцем Фонду ГВФО для студентів магістерського рівня

  18 квітня для студентів 5 курсу факультету фінансів спеціалізації "Банківський бізнес", які вивчають дисципліну "Антикризовий менеджмент у банку", провів лекцію провідний фахівець Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - Ожго Є.В. 
 • 18 Квітня 2019

  Пробне тестування, як шлях до вступного випробування

  Доцент Надія Циганова та старший викладач Андрій Кривонос провели пробне тестування та поспілкувалися про продовження навчання в стінах КНЕУ зі студентами випускного курсу  Економічного коледжу КНЕУ.   Тепер, оцінюючи роботи, можна переконатися в якості ступеневої освіти та тісного зв’язку коледжу та материнського внз.   Доволі швидко майбутні абітурієнти КНЕУ справилися із завданнями з банківського напрямку.   Тепер вже офіційне випробування влітку.
 • 14 Квітня 2019

  Лекція "Стрес-тестування банків як інструмент банківського регулювання"

  10 квітня студенти 4 та 5 курсів факультету фінансів спеціалізації "Банківський бізнес" прослухали лекцію начальника управління Департаменту фінансової стабільності НБУ П.Дадашової на тему: "Стрес-тестування банків як інструмент банківського регулювання".
перша :: 1 2 3 :: Остання