Факультет фінансів

Події

 • 16 Березня 2020

  Терміни прийому робіт на конкурс подовжено!

  В зв'язку із карантинними заходами, Оргкомітет Конкурсу прийняв рішення подовжити термін прийняття робіт до 24 квітня включно! Чекаємо на Ваші роботи! Посилання на сторінку конкурсу
 • 05 Березня 2020

  Співробітництво кафедри банківської справи та ЄБРР

  05.03.2020 р. на кафедрі банківської справи відбулася чергова лекція у рамках курсу "Trade Finance", який проводить ЄБРР для викладачів та студентів. Начальник управління торговельного фінансування АТ "Райффайзен Банк Аваль" розкрив надзвичайно цікаву тему банківських гарантій. Учасники мали можливість відчути себе у ролі банкірів та попрацювати з практичними кейсами.
 • 04 Березня 2020

  Вчергове вітаємо випускників магістратури!

  Другого березня в урочистій обстановці концертного залу КНЕУ відбулось вручення дипломів про закінчення магістратури зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Колектив кафедри щиро вітає студентів магістерської програми «Банківський бізнес» з довгоочікуваним отриманням дипломів! Випускників привітали студенти, викладачі, рідні та друзі.
 • 20 Грудня 2019

  Глобус банк підтримує найкращих

  У офісі АТ «Комерційний банк «Глобус» відбулась зустріч Голови Правління Сергія Мамедова з керівництвом кафедри. Завідувач кафедри банківської справи проф. Людмила Примостка вручила Подяку Ректора КНЕУ Дмитра Лукьяненка за сприяння в облаштуванні спеціалізованої аудиторії на факультеті фінансів, презентувала колективну монографію викладачів кафедри. Сергій Генадійовтч Мамедов є випускником нашого факультету, висококласним фахівцем із великим досвідом успішної керівної роботи у банках. Він із задоволенням згадував роки навчання, окреслив перспективи подальшої співпраці з університетом. Заступники завідувача кафедри, проф. Ірина Краснова та проф. Андрій Нікітін надали конкретні пропозиції в сфері співробітництва в освітній діяльності, розвитку фінансової грамотності активної молоді та працевлаштуванні студентів, що навчаються банківництву, випускників. Присутні на зустрічі побажали один одному всього найкращого в наступаючому 2020 році.       
 • 17 Грудня 2019

  АТ "Кристалбанк" поглиблює співпрацю з кафедрою

  В головному офісі АТ "Кристалбанк" відбулась зустріч  Голови Правління  Леоніда Гребінськогоз керівництвом кафедри банківської справи. Голові Правління було вручено подякути лист подякиза надану спонсорськудопомогу на благоустрій КНЕУ. Допомога була спрямована на розвиток матеріально-технічної бази факультету фінансів та облаштування спеціалізованих аудиторії кафедри банківської справи для забезпечення навчальної діяльності.  
 • 20 Листопада 2019

  25.11.2019 р. відбудеться засідання кафедри

  Шановні викладачі, 25.11.2019р. з 14-45 в ауд. №049 відбудеться чергове засідання кафедри.
 • 15 Листопада 2019

  АТ «Сітібанк» розвиває співпрацю з кафедрою банківської справи.

  Для студентів факультету фінансів 15 листопада відбулась зустріч із представниками АТ «Сітібанк». Кирило Касянок, провідний фахівець відділу валютного контролю та ризикової діяльності, прочитав змістовну та цікаву лекцію щодо діючої системи валютного контролю в Україні та роботу АТ «Сітбанк» з цього напряму. Інтерн банку Євгенія Мрук поділилась досвідом щодо проходження стажування. Студенти бакалаврату та магістратури ФФ пройшли анкетування щодо проходження стажування. Кафедра банківської справи вдячна за організацію проведення заходу заступнику завідувача проф.  д.е.н. І.В. Красновій заступнику завідувача проф.  к.е.н. А.В. Нікітіну, доценту кафедри к.е.н. В.Г. Шевалдіній. Очікуйте подальших подій у співпраці із нашими роботодавцями!
 • 21 Жовтня 2019

  28.10.2019 р. відбудеться засідання кафедри

  Шановні викладачі, 28.10.2019 в понеділок відбудеться: - Засідання кафедри о 14:30 ;  - Збори трудового колективу кафедри
 • 10 Червня 2019

  Фінальний етап наукового конкурсу серед студентів – відбувся!

  Шостого червня 2019 року на факультеті фінансів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся  другий, заключний, тур Шостого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку". Конкурс проведений на підставі діючого Положення та Наказу КНЕУ №1046 від 28.12.2018 р. і складався з двох етапів (турів). Електронні версії робіт надсилались в оргкомітет протягом січня-березня 2019 року. На першому турі – члени журі дистанційно рецензували роботи та обрали кращі для очної презентації на другому турі. До другого туру було допущено 14 робіт, що були підготовлені 17 студентами з 10 провідних вишів України. Відкрила роботу конференцій конкурсу голова оргкомітету конкурсу, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Людмила Примостка – коротким історичним екскурсом про конкурс, що проводиться щорічно з 2013 року, подякою за участь у конкурсі та побажанням успіхів всім учасникам. Секретар оргкомітету, к.е.н., доцент кафедри банківської справи КНЕУ Владислав Лавренюк – оголосив готовність учасників до роботи і конкурс розпочався.
 • 24 Травня 2019

  Пішов з життя Мороз Анатолій Миколайович

  Кафедра банківської справи з сумом повідомляє,що 24.05.2019 року пішов з життя доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки, багаторічний завідувач кафедри банківської справи. Народився Анатолій Миколайович 30 травня 1939, м. Анапа, Краснодарський край. Закінчив Одеський кредитно-економічний інститут (1966). Працював у системі Держбанку СРСР. Без відриву від виробництва закінчив аспірантуру при Київському інституті народного господарства і у 1971 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Удосконалення кредитування важкої промисловості у зв'язку з господарською реформою". Від 1973 року працює у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», тривалий час очолював кафедру банківської справи (1993—2015). У 1983 році захистив докторську дисертацію на тему «Проблеми кредитних відносин Держбанку з промисловістю», з 1986 року — професор. Ми завжди будемо пам’ятати Вас, дорогий Анатолій Миколайович! Прощання з Анатолієм Миколайовичем відбудеться 25 травня з 10:00 за адресою: вул Петра Запорожця 26.
перша :: 1 2 3 :: Остання