Факультет фінансів

Новини кафедри

 • 23 Березня 2019

  Студенти кафедри банківської справи мають можливість на безкоштовній основі отримати Свідоцтво оцінювача

  За ініціативою доцента кафедри банківської справи Баріди Надії Петрівни, 19 березня 2019 р. укладено Угоду про двостороннє співробітництво між Державним вищим навчальним закладом «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Колективним підприємством «Інформаційно-консультаційний центр Українського товариства оцінювачів».  
 • 23 Березня 2019

  Кафедра банківської справи запрошує студентів коледжів та учнів шкіл на конкурс!

  Кафедра банківської справи ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» запрошує студентів коледжів та учнів 9-11 класів шкіл взяти участь у «ІІ Всеукраїнському конкурсі робіт талановитої молоді у сфері грошей та банківської справи». Даний конкурс дає можливість поглибити свої знання у сфері економіки і шанс наблизитись до навчання у провідному університеті України за означеним напрямком, а згодом долучитись до нової бізнес-еліти країни.
 • 23 Березня 2019

  Вітаємо учасників заходів Global Money Week Національного банку України – студентів спеціалізації «Банківська справа!

  Команда КНЕУ «Еверест» долучилася до заходів Global Money Week Національного банку України. Хочемо поділитися надзвичайно позитивними враженнями від події! 21 березня відбувся інтелектуальний батл найсильніших закладів вищої освіти м. Києва, які готують економістів, - гра «Що? Де? Скільки?». У грі, яка проходила за правилами брейн-рингу, взяли участь 10 команд. У складі команди «Еверест» - студенти 3 та 4 курсів спеціалізації «Банківська справа»: Ковальчук Ульяна, Мироненко Анастасія, Дзіговська Анна, Ніколаєва Катерина, Даниленко Олександра, Дацишена Катерина, Куксінський Максим, Прощенко Андрій, Алієв Джамал, Робенко Оксана. Питання були досить цікавими і несподіваними. Як і приємні сюрпризи від Нацбанку. Тому від гри задоволення отри
 • 22 Березня 2019

  28.03.2019 р. відбудеться засідання кафедри

  Шановні викладачі, 28.03.2019р. з 13-15 в ауд.№ 062 відбудеться засідання кафедри. 
 • 10 Березня 2019

  Триває прийом робіт для участі у VІ Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку»

  Шановні студенти, триває прийом робіт для участі у VІ Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку», який буде проведено в квітні–червні 2019 року в два етапи:   І етап – рецензування конкурсних робіт (квітень 2019 р.) ІІ етап – заключна науково-практична конференція (червень 2019 р.) Прийом робіт здійснюється протягом січня-березня 2019 р. (до 31 березня включно)
 • 04 Березня 2019

  ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Розвиток банківських послуг та інновацій в цифровій економіці»

  Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Розвиток банківських послуг та інновацій в цифровій економіці»   НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ: 1.  Тенденції розвитку фінансових ринків в цифровій економіці 2.  Інноваційні банківські технології та послуги ХХІ століття 3.  Сучасні форми грошей в умовах розвитку цифрової економіки 4.  Криптоактиви: становлення, перспективи, ризики та регулювання 5.  Перспективи та можливості використання блокчейн-технологій в банках 6.  Проблеми регулювання фінансових ринків у цифровій економіці 7.  Проблеми розвитку банківських інновацій у цифровій економіці Участь у конференції безкоштовна!!!  
 • 03 Березня 2019

  Оновлено розклад консультацій

  Оновлено графік консультацій вакладачів кафедри.
 • 18 Лютого 2019

  25.02.2019 р. відбудеться засідання кафедри

  Шановні викладачі, 25.02.2019р. об 11-00, відбудеться засідання  кафедри. 
 • 22 Січня 2019

  28.01.2019 р. відбудеться засідання кафедри

  Шановні викладачі, 28.01.2019р. (понеділок) об 11-00 відбудеться засідання  кафедри. 
 • 04 Січня 2019

  VI Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

  Шановні студенти, запрошуємо до участі у VІ Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку», який буде проведено в квітні–червні 2019 року в два етапи: І етап – рецензування конкурсних робіт (квітень 2019 р.) ІІ етап – заключна науково-практична конференція (червень 2019 р.)
перша :: 1 2 3 :: Остання