Відбулася зустріч зі стейкхолдерами кафедри13 Червня 2024р.

Ми раді поділитися чудовими новинами!
     13 червня 2024 р. кафедра банківської справи та страхування стала майданчиком для зустрічі зі стейкхолдерами, яка стала важливою подією для всіх учасників.
     Завідувачка кафедри д.е.н., професор Людмила Примостка висловила щиру подяку всім партнерам кафедри за їхню невпинну підтримку та співпрацю. Людмила Олександрівна відзначила, що завдяки активній підтримці кафедра змогла реалізувати низку важливих проектів, які сприяють розвитку як наукових, так і практичних навичок студентів та підвищують імідж університету, як провідного центру підготовки професіоналів банківського та страхового ринків. Також, було обговорено плани щодо майбутніх ініціатив таких як: розробка нових навчальних дисциплін, проведення серій майстер-класів, спільних досліджень, стажування для студентів та викладачів. Було висловлено багато цікавих ідей та пропозицій, які, без сумніву, знайдуть своє втілення в майбутньому та сприятимуть налагодженню міцніших зв'язків між кафедрою та бізнес-спільнотою. Стейкхолдери кафедри висловили свої думки та побажання щодо подальшої співпраці, відзначивши високий рівень підготовки здобувачів та їхню зацікавленість у професійному розвитку.

Зустріч завершилася на позитивній ноті, з впевненістю у тому, що спільними зусиллями ми зможемо досягти нових висот у підготовці здобувачів. Всіх стейкхолдерів було відзначено подяками за значний внесок у розвиток освітнього процесу, сприяння підготовці фахівців для фінансово-банківської сфери, плідну співпрацю та розвиток партнерських відносин. Завідувач кафедри, Людмила Примостка, наголосила на важливості таких зустрічей та підкреслила, що відкритий діалог і активна співпраця є запорукою успіху.

Дякуємо всім партнерам за активну участь та конструктивні пропозиції. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та реалізацію нових амбітних проектів. Залишайтеся з нами, слідкуйте за новинами кафедри та долучайтеся до наших майбутніх заходів. Разом ми можемо досягти більшого!