Дуальна лекція з курсу «Фінанси бізнесу»11 Жовтня 2022р.

У цей складний час ми продовжуємо робити все необхідне, щоб наші студенти поєднували теорію з практикою. Так 10 жовтня 2022 року доцент кафедри Чепка Вікторія та провідний спеціаліст відділу бізнес клієнтів ProCreditBank Юлія Березіна провели дуальну лекцію з курсу Фінанси бізнесу. Працюючи тривалий час кредитним аналітиком банку Юлія приєдналася до підготовки і проведення лекції на тему «Борговий капітал у фінансуванні бізнесу». Свою частину Юлія Березіна присвятила саме особливостям оцінки кредитоспроможності підприємства. Студенти ОПП «Інвестиційний менеджмент» та «Корпоративні фінанси» не лише дізналися про частку проблемних кредитів в банківській системі України, методологію аналізу кредитних ризиків,  а й особливості управління кредитним ризиком під час війни.

Захід відбувся онлайн на платформі ILIAS за підтримки Philipps-Universität Marburg.