Викладачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу використовують в освітньому процесі інноваційні освітні технології13 Листопада 2023р.

Викладачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу використовують в освітньому процесі інноваційні освітні технології, які передбачають застосування методів групової взаємодії. Такий підхід дає змогу розвивати такі загальні компетентності, як здатність міжособистісної взаємодії та експертної оцінки, здатність працювати в команді, представляти результати, здатність проводити дослідження і логично мислити. Метод групової роботи "Українська кав'ярня" застосовується доцентом Юркевич О.М. при викладанні дисципліни "Портфельне інвестування" ОП "Інвестиційний менеджмент" ( Питання: Прояви інформаційної асиметрії на фінансовому ринку", а  рольової гри "Шість капелюхів" при викладанні дисципліни "Інвестування" ОП "Інвестиційний менеджмент" (Питання: Дослідження інвестиційного клімату в Україні). Досвід застосування даних методів узагальнений  в презентаціях, які підготовлені в рамках курсу: "Методи групової взаємодії студентів для розвитку загальних компетентностей: вирішення проблем (problem-solving), міжособистісна комунікація (interpersonal communication), командна робота (teamwork)"

Метод групової взаємодії "Українська кав'ярня" (Дисципліна "Портфельне інвестування")

Рольова гра "Шість шляп" (Дисципліна "Інвестування")