- Головна»
- Факультети та інститути»
- Факультет фінансів»
- Кафедри»
- Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу»
- Події»
- Відбулася зустріч-консультація для студентів 4-го курсу щодо переддипломної практики
Відбулася зустріч-консультація для студентів 4-го курсу щодо переддипломної практики18 Квітня 2024р.
Відбулася зустріч-консультація для студентів 4 курсу щодо переддипломної практики. Зустріч провела Урванцева С.В., а також був присутній Онікієнко С.В., гарант ОП "Інвестиційний менеджмент"
Під час зустрічі було уточнено порядок проходження переддипломної практики, студенти мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2FFinancial_economical_department%2FOPP%2Fphoto_2024-04-18_21_00_13.jpeg&w=520&h=276)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2FFinancial_economical_department%2FOPP%2Fphoto_2024-04-18_21_00_18.jpeg&w=520&h=325)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2FFinancial_economical_department%2FOPP%2Fphoto_2024-04-18_21_00_16.jpeg&w=520&h=302)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2FFinancial_economical_department%2FOPP%2Fphoto_2024-04-18_21_00_20.jpeg&w=520&h=291)