Вже 7-й рік участі в конкурсі CFA IRC25 Жовтня 2023р.

Вітаємо цьогорічну команду СFA Institute Research Challenge.

З цим студентським конкурсом, що спрямований на інвестиційний аналіз і оцінку вартості бізнесу нас повʼязує довга історія, адже  кафедра корпоративних фінансів і контролінгу вже 7-й рік поспіль успішно готує команду студентів, які виступають на рівні з найкращими освітніми програмами інших українських університетів, таких як КНУ імені Тараса Шевченка, НАУКМА, KSE та багато інших.

Кілька слів від учасниць цьогорічної команди:

Марина, 6 курс, Фінансовий менеджмент та контролінг

"З моменту відкриття для себе світу корпоративних фінансів, я відчуваю бажання неспинно розвиватися у цій сфері, поглиблювати знання та підкорювати нові вершини. Переконана, що цей конкурс відкриє для мене можливості для особистого і професійного зростання, допоможе втілити професійні амбіції у життя та дозволить набути той цінний досвід, що ще на крок наблизить мене до отримання CFA сертифікації."

Юлія, 3 курс, Інвестиційний менеджмент

"Досвід навчання в Німеччині допоміг мене завжди виходити із зони власного комфорту, а також дав зрозуміти, що світ фінансів - це світ безмежних можливостей, якщо ти готовий постійно себе вдосконалювати та не боятися челенджів, а впевнено йти назустріч та долати їх. Для мене CFA є одним із цих челенджів. Конкурс також є можливістю відчути себе у рамках професійного життя та апгрейднути аналітичні навички до нового рівня. Не менш важливо, для мене це стане початком кар'єрного шляху, а також послугує рекомендацією на ринку праці"

Яна, 3 курс, Корпоративні фінанси

"За час навчання в КНЕУ мала цінну нагоду взяти участь у CFA Ethics Challenge, що стало моєю внутрішньою мотивацією для подальшої участі в CFA Research Challenge. Вірю, що цей конкурс дозволить мені глибше занутиритися у світ корпоративних фінансів та дасть значний поштовх моєму професійному розвитку."

Дарʼя, 3 курс, Корпоративні фінанси

"Навчаюся в німецькому і українському університетах, де вивчаю бізнес-адміністрування та корпоративні фінанси, німецьку мову, працюю та намагаюся знаходити час на спорт - як бачимо, доволі інтенсивне та насичене життя :) Вирішила, взяти участь в CFA як справжній фанат фінансового світу та можливостей, які вже бачу крізь тонку призму набутих знань, тому закликаю кожного до CFA Research Challenge - виклику, який має прийняти кожен."

Аліна, 4 курс, Економічна аналітика

"Вже кілька років працюю у сфері бізнесу та інвестицій, завдяки чому збагнула, що в реальності світом правлять цифри. Тому, щоб покращити свої знання з фінансового аналізу та оцінки бізнесу, беру участь у CFA Challenge. Як додаткова перевага, це хороший спосіб розширити свої професійні зв'язки."