26 березня2024 викладачі та здобувачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу взяли участь у другій частині тренінгу “Фінансове моделювання: принципи, сценарії, проблеми”29 Березня 2024р.

Тренінг провела - Світлана Самко, CFA, MBA, спеціалістка у сфері інвестицій з 20-річним досвідом, колишня випускниця КНЕУ, магістерської програми "Фінансування інвестиційних проектів"

Під час зустрічі в онлайн режимі була сформована фінансова модель інвестиційного проєкту в Excel, оцінена його ефективність та застосовано сценарний аналіз та аналіз чутливості.

Спікер акцентувала увага на важливості точного відображення припущень моделі, техніці розрахунку амортизаційних відрахувань, розумінні впливу змін в робочому капіталі на рух грошових коштів. Цікавим був матеріал з аналізу чутливості параметрів проєкту до змін ключових факторів.

Дякуємо спікеру за актуальний і корисний матеріал!