ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ACCESS2FINANCE ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ01 Жовтня 2021р.

29 вересня 2021 року відбулася перша конференція по доступу до фінансів малого та середнього бізнесу«Access2finance». Викладачі та студенти кафедри корпоративних фінансів і контролінгу взяли активну участь у заході, організатором якого був партнер кафедри та стейкхолдер ОПП Корпоративні фінанси та Інвестиційний менеджмент - Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній. Розповімо, чому цей івент є унікальним!

Від малих фермерських господарств до виробничих компаній більшого розміру – українські підприємці регулярно стикаються з обмеженим доступом до фінансових послуг. За умов, які диктує фінансовій системі Covid-19, ситуація стає дедалі гіршою. Постає питання: як же малому та середньому бізнесу використати всі існуючі можливості по максимуму та покращити своє становище? Саме ці актуальні питання обговорювалися на конференції «Access2Finance».

Для початку варто описати масштаб події. На заході були присутніми близько 100 представників різних компаній, 170 учасників в офлайн та 1000 онлайн форматі. Усі вони отримали можливість послухати виступи двадцятьох спікерів - представників державного сектору, фінансової індустрії та підприємців.

На конференції обговорювалися інноваційні інструменти доступу до фінансів для малого й середнього бізнесу та нові драйвери росту, такі як лізинг, краудфандинг, факторинг, онлайн-кредитування та багато іншого. Особлива увага була привернута до агросектору та ринку землі.

Оскільки студенти кафедри корпоративних фінансів та контролінгу вивчають вибіркову дисципліну «Стартап фандрейзинг», то на конференції вони отримали можливість поглибити знання з неї, адже дев’ять засновників стартапів зробили десяти хвилинну презентацію своїх проектів. Усі вони були об’єднані ідеєю «ТОП фінтех-рішень для МСБ». Це було неймовірно цікаво та пізнавально!

Використавши ідеї, представлені на конференції «Access2Finance», МСБ не лише втримається на плаву в умовах кризи, а й буде процвітати й піднімати економіку України!

Ми дякуємо «Українській асоціації фінтех та інноваційних компаній» за таку інформативну, насичену новою інформацією цікаву подію. Кожен з учасників отримав нові знання, ідеї та корисні знайомства, які так необхідні в сучасному світі. Окрему вдячність хочемо виразити спікерам, які поділилися своїм досвідом та надали величезної мотивації кожному учаснику.

Матеріал підготували студентки другого курсу ОПП Корпоративні фінанси

Колякіна О. та Жмуд А.