TURN CONFERENCE 202203 Листопада 2022р.

Нині ми живемо в турбулентному світі, але ми самі змінюємо його на краще.

Студенти та випускники повинні вміти вирішувати та долати виклики сьогодення та майбутнього і активно формувати соціальні зміни. Як наслідок, перед університетами постають завдання та вимоги на стратегічному та культурному, а також на структурному та практичному рівнях, про які йтиметься на конференції TURN 2022.

TURN означає зміну перспективи, відкритість та адаптивність до нових реалій сьогодення. Серії конференцій відбудуться з 3-го по 4-е листопада 2022 року в Кілі (Німеччина) за підтримки Фонду інновацій у вищій освіті.

Цього року у конференції брали участь гарант кафедри Корпоративних фінансів і контролінгу Іванець Ірина та студенти 2го курсу ОПП «Корпоративні фінанси» Липко Дар’я та Валько Яна та David Berthold - студент 3го курсу Марбурзького університету програми «Економіка». Вони представили результати активної  роботи над проектом «KNEU on the MO:VE» та поділилися досвідом онлайн та офлайн навчання в Німеччині. Цього року було присутньо більше ніж 1500 учасників.

Якщо ви теж хочете доєднатися до TURN CONFERENCE 2022, переходьте за посиланням та слідкуйте за трансляцією 4 листопада: http://www.turn-conference.org