Business hard talks!31 Березня 2021р.

Угода про партнерство у дії.
Нещодавно між КНЕУ та Асоціацією Фінтех була укладена угода про партнерство, якою, окрім іншого, передбачено спільне викладання сертифікованого курсу Фінтех у бізнесі . У рамках реалізації положень угоди Інна Тютюн, заступник голови асоціації фінтех та інноваційних компаній прочила захоплюючу лекцію для студентів КНЕУ.  Курс викладається на ОПП «Корпоративні фінанси» та «Інвестиційний менеджмент». Тема доповіді: «Платежі і грошові перекази із використанням фінтеху».  Спікер сфокусувала увагу на принципах роботи платіжних систем, на регуляторній політиці в Україні, а саме на перспективах розвитку платежів і грошових переказах, зосередивши увагу на учасниках ринку. На конкретних прикладах студенти дізналися про тренди за 2020, а саме  про фінтех платежі в сегменті переказів, які нас очикують в майбутньому.