CFA – студени сorpfin як завжди в топі!02 Березня 2021р.

У п’ятницю 26 лютого 2021 відбувся фінал національного етапу глобального конкурсу CFA Institute Research Challenge, який стартував у жовтні 2020 р. і є одним з найпрестижніших у світі. Щороку у ньому беруть участь команди з понад 1000 університетів. У цьому році команди проводили фінансово-інвестиційний аналіз компанії BASFдля надання рекомендацій інвесторам щодо buy, sellчи holdакцій компанії. За результатами прискіпливих оцінок суддівства, до якого входили представники провідних міжнародних компаній, дві команди КНЕУ (з факультету МЕІМ та Факультету фінансів) увійшли спочатку до 10, а потім до 4-ки кращих в Україні. Відтак, половина суперфіналу національного етапу глобального конкурсу CFA Institute Research Challengeтрадиційно була представлена КНЕУ. Жоден інший Університет не показав таких результатів.

Команда Корпоративних фінансів  -   Назар Лилак (капітан), Ростислав Кострубицький, Тетяна Крачкова, Дмитро Бураков - показала, що її учасники входять до  топ фінансово-інвестиційних аналітиків.  З командою працювала Faculty Adviser, аспірантка  кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Гончаренко Ольга. Окрему подяку висловлюємо ментору від бізнесу – Максиму Перцю,старшому менеджеру департаменту корпоративних фінансів «Делойт» за якісне консультаційне супроводження нашої команди. До речі, Максим Перець є також нашим випускником.

Слід зазначити, що з кожним успішним виступом наших студентів перед фаховою спільнотою, інтерес HR провідних компаній до випускників Корпфіну зростає, а диплом КНЕУ стає більш цінним.Вітаємо віце-чемпіонів та зичимо натхнення й наполегливості для наступних перемог, адже здобуті під час підготовки знання, навички та знайомства стануть корисними для кожного. Вдячні за підтримку колегам, експертам, всім хто підтримував та вболівав за команди КНЕУ!