Участь викладачів кафедри корпоративних фінансів і контролінгу у міжнародній конференції05 Січня 2022р.

9 грудня 2021 року викладачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу прийняли участь у Міжнародній конференції “Фінансова перспектива ЄС 2021-2027: можливості для закладів вищої освіти в країнах Східного партнерства”.

Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу була одним із співорганізаторів конференції. Основними міжнародними організаторами конференції були CATHOLIC UNIVERSITY IN RUŽOMBEROK (Spišské Podhradie, SLOVAKIA), UNIVERSITY OF SOCIAL SCIENCES (Lodz, Poland), CENTRAL EUROPEAN ACADEMY STUDIES AND CERTIFICATIONS (Rivne, Ukraine), Internationale Wissenschaftliche Gesellschaft (Dortmund, Germany), CENTRE OF THE SOCIAL INNOVATION RESEARCH AND DEVELOPMENT JEZUIT UNIVERSITY in Krakow, Poland, AKADEMIA IGNATIANUM, Krakov, Poland

На конференції підніматися такі питання як: міжнародні проекти та розвиток міжнародного співробітництва; перспективи та проблеми розвитку кар’єри дослідника; можливості фінансування досліджень; проблеми міжнародних дослідницьких проектів та управління командою; грантове фінансування соціальних та освітніх проектів; програми фінансування ЄС на 2021-2027 рр. – огляд можливостей; перспективи розвитку кар'єри дослідника та програми індивідуальної мобільності та ін.

Особливої уваги на конференції приділили підготовці молодих вчених. Професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, д. е. н. Майорова Т.В. виступила з доповіддю «Підготовка інвестиційних та проєктних менеджерів: нові вимоги ринку, освітні програми та шляхи розвитку в умовах євроінтеграції»,де звернула увагу на сучасні вимоги ринку праці до фахівців в сфері фінансів та інвестицій. Також було запропоновано удосконалити освітні програми підготовки фінансових, інвестиційних, та проектних менеджерів з метою формування у майбутніх фахівців спеціальних компетенції з розробки фінансової та інвестиційної стратегії суб’єктів бізнесу в умовах сталого розвитку, а також оцінювання та відбору проєктів сталого розвитку, які передбачають ESG-інвестування.