Вручення дипломів випускникам-магістрам31 Січня 2022р.

Чи не єдиною у житті і такою омріяною для студентів нагодою одягти мантію та прямокутний капелюх є вручення дипломів по завершенню університету. І цю нагоду 25 січня вони таки отримали, магістри двох освітніх програм – «Фінансовий менеджмент і контролінг» та «Інвестиційний менеджмент». Карантин не завадив зібратися разом та привітати наших випускників із цією чудовою святковою подією.

До урочистого вручення дипломів долучились заступник декана факультету фінансів Олена Володимирівна Мурашко, а також гаранти освітніх програм – Олег Олександрович Терещенко та Тетяна Володимирівна Майорова. З гордістю та теплом у серці вони привітали уже магістрів, побажавши їм кар’єрних злетів, самореалізації і звісно міцного здоров’я.

Своїми віршами та піснею до вітань наших випускників доєднались студентки першого курсу. Будемо сподіватися, що й вони колись так само вдягнуть святкові мантії, а родина кафедри корпоративних фінансів і контролінгу їм вручатиме дипломи, які наділять їх почесним званням «магістрів»...