Відкрита лекція на тему «Екосистема фінтех та особливості розвитку галузі фінансових технологій в Україні»26 Травня 2021р.

Під завершення навчального року Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу активізувала співпрацю з Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній. У рамках угоди про партнерство 24 травня для студентів ОПП «Корпоративні фінанси» була проведена  відкрита онлайн-лекція з дисципліни «Фінтех у бізнесі» із залученням стейкхолдерів. Спікером виступив Голова правління асоціації, фахівець у сфері цифрових трансформацій та фінтеху Ростислав Дюк, з темою: «Екосистема фінтех та особливості розвитку галузі фінансових технологій в Україні».

Обговорювалися питання еволюції фінтеху в Україні та світі, актуальні продукти фінтех-індустрії та їх потенціал у побудові сучасної діджитал-економіки, а також успішні кейси фінтех компаній. Особливий інтерес у слухачів-студентів викликали міркування пана Ростислава щодо майбутніх професій в індустрії фінтех, soft- та hard-skills, які має опанувати той, хто бажає пов’язати своє професійне життя із цією стрімко зростаючою галуззю. Приємним бонусом також стала пропозиція для студентів пройти стажування на базі Української асоціації фінтех та інноваційних компаній.

Яскрава та змістовна доповідь, наповнена цікавими фактами та практичними прикладами, допитливість слухачів та багаторічний досвід роботи у сфері фінтех пана Ростислава – усе це забезпечило продуктивність і корисність зустрічі . Зрештою, ця лекція стала чудовим завершенням цьогорічного курсу «Фінтех у бізнесі», яку опановували студенти 3 курсу освітньої програми «Корпоративні фінанси».

Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу висловлює свою повагу та слова подяки Українській асоціації фінтех та інноваційних компаній й особисто Ростиславу Дюку за співпрацю. Очікуємо на подальший її розвиток та нові зустрічі.