Засідання робочої групи ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг25 Січня 2022р.

12 січня 2022 року в режимі онлайн відбулося робоче засідання проєктної групи ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг», другий (магістерський) рівень вищої освіти. Ініціатором зустрічі виступила Гарант освітньої програми – керівник проєктної групи, к. е. н., професор Бабяк Н.Д., яка доповіла про необхідність оновлення освітніх компонентів ОПП у зв’язку із рекомендаціями роботодавців, наданих 24 листопада 2021 року на ІХ Міжнародному бізнес-форумі «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: стратегічне партнерство»,зокрема, на панельній дискусії «Фінансова освіта задля сталого розвитку» https://www.youtube.com/watch?v=GJkV7zFg03c&t=89s.

Також під час зустрічі наголошувалось на тому, що ОПП «Фінансовий менеджменті контролінг» потребує уточнення у відповідності до Положення про освітні програми в Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», затвердженого вченою радою університету та введеному у дію Наказом ректора 28 лютого 2020 року № 108, зокрема, в частині вибіркових освітніх компонентів.

У засіданні прийняли участь гарант програми Бабяк Н.Д., члени проєктної групи Терещенко О.О., Іващенко А.І., Іванець І.В., Куліш Г.П. та викладачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, які викладають на освітній програмі – Романишин В.О., Майорова Т.В., Урванцева С.В., Свідерська І.М., Онікієнко С.В., Корнилюк А.В.

За результатами зустрічі вирішили удосконалити зміст освітніх компонентів ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг», другий (магістерський) рівень, розмістити оновлений проєкт для публічного ознайомлення на сайті кафедри корпоративних фінансів і контролінгу та розіслати е-поштою усім стейкхолдерам та представникам професійного дорадчого комітету Університету з метою отримання зауважень та пропозицій.

Крім того, заплановано провести в режимі онлайн публічне обговорення проєкту оновленої ОПП «Фінансовий менеджменті контролінг» другого (магістерського) рівня підготовки здобувачів наприкінці січня – початку лютого 2022р. за участі науково-педагогічного персоналу, задіяного на освітній програмі, здобувачів вищої освіти, випускників освітньої програми, роботодавців та інших зацікавлених осіб.