ЯКИМИ МАЮТЬ БУТИ МАЙБУТНІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ТА ФІНАНСОВІ МЕНЕДЖЕРИ У СФЕРІ ЗЕЛЕНОЇ ЕКОНОМІКИ ТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ?27 Листопада 2021р.

24 листопада 2021 року в університеті успішно пройшов

ІХ Міжнародний бізнес-форум «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: стратегічне партнерство».

В рамках форуму було проведено панельну дискусію«Фінансова освіта задля сталого розвитку», ініціатором і спікером якої була професорка кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, гарант освітньо-професійної програми «Інвестиційний менеджмент» другого (магістерського) рівня освіти, д.е.н., професор Майорова Т.В.

Також спікерами були Олена Криворучкіна, народний депутат України, заступниця голови комітету з питань екологічної політики у Верховній Раді України IX скликання; Олександр Сущенко, ПРООН, очільник команди, координатор групи проєктів з енергетики та охорони довкілля;Тетяна Котенко, к.е.н., керівниця НКП програми ЄС Горизонт Європа за напрямком «EIC», підприємниця, керівниця ГО «Стратегія майбутнього».

Модератором панелі була Антоніна Кутова, директорка Business Clinic KNEU The Next, керуюча партнерка компанії «Pro Capital Investment», стейкхолдер освітньої програми «Інвестиційний менеджмент».

Головним питанням, яке розглядалося на панельній дискусії«Фінансова освіта задля сталого розвитку», було – що таке фінанси сталого розвитку, і якими мають бути фахівці з фандрейзингу у сфері зеленої економіки. Учасники панельної дискусії проаналізували європейський досвідфінансування проєктів відновлюваних джерел енергії за рахунок зелених облігацій і визначили проблеми та перспективи використання їх в Україні. Досить гострими були дискусії щодо того, яким має бути портрет сучасного фінансового та інвестиційного менеджера. Піднімалися питання щодо необхідності оновлення освітніх компонентів навчальних планів здобувачів вищої освіти з урахуванням сучасних тенденції у сфері  зеленої економіки і фінансів сталого розвитку. Зокрема, учасники панельної дискусії рекомендували кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу оновити зміст освітніх компонентів ОПП «Інвестиційний менеджмент» із урахуванням тенденцій розвитку спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», а також ринку праці, галузевого та регіонального контексту.

Відео запис панельної дискусії розміщено за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=GJkV7zFg03c&t=89s&ab_channel=KneuChannel